Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Jumping Ostrava

datum: 2017-06-26 14:22

další video v pořadí «Jumping cvičení»


Jumpingem, jakožto vytrvalým skákáním, posilujeme svaly, o kterých ani nevíme, že je máme. Jde o aerobní cvičení, které probíhá na originálních jumpingových trampolínkách pod vedením kvalifikovaného instruktora. K jednoduchým poskokům či balancování Vás motivuje hudba. Nejde o žádné složité choreografie (to ocení především muži). Díky měkkým dopadům, které jsou docíleny speciálním výpletem, je toto cvičení šetrné ke kloubům, ba co víc, posiluje kloubní úpony a hlouboké svaly zádové a svaly dna pánevního. Jumping zbavuje nadváhy, dodá Vám správnou náladu a díky pravidelnému cvičení Vám pomůže zvýšit odolnost vůči fyzickému a emočnímu stresu.

Homepage - Jumping Olomouc

Jumping je vhodným doplňkem i při kondiční přípravě sportvoců, jako jsou fotbalisti, basketbalisti či hokejisti díky své vysoké intenzitě a nižší choreografické náročnosti.

Home []

Jumping ®  představuje bezpečnou a zábavnou formu posílení těla i mysli. Jedná se o skupinové cvičení na patentovaných trampolínách, pod vedením profesionálních instruktorů.

Jumping - stručně o cvičení na malých trampolínkách


S sebou si vemte jedny slabsi a jedny silnejsi vyssi čisté ponozky dle velikosti bot, ktere vam padnou. Muzete si vzit i vlastni cinky do ruky, aby cviceni bylo jeste efektivnejsi, piti a rucnik bude zapotrebi! Podlozky klidne vemte take vlastni, budeme na zemi posilovat a protahovat (pár jich je k dispozici).
Těším se Danča

Při prvních lekcích se mohou objevit problémy s inkontinencí. Nenechte se odradit, při Jumpingu dochází k posílení pánevního dna a po pár lekcích se problémy s únikem moči stanou minulostí.

Kangoo boots aneb skákaci boty je speciální sportovní obuv pro volný pohyb jak venku, v přírodě, tak i pro indoor aktivity. Podstatou je pružina ve spodní části boty, která absorbuje až 85 % nárazu při došlapu a zpětně pomáhá při odrazu, což se nazývá jako tzv. rebound efekt. Díky tomuto efektu šetříte celý pohybový aparát a klouby Vašeho těla. Speciální tvar podrážky a pružina umožňuje člověku pohybovat se přirozeně a se správným držením těla. Tím dochází k automatickému posilování různých svalů v těle, aniž si to uvědomujeme.

Také možnost přijít společně s dětmi (máme botky od vel. 87) pro vaše děti bude poté cena 55 Kč/hod.
Platba za cvičení Kangoo Jumping probíhá hotově na místě před cvičením předáním instruktorce

Jumping ®   je originální program v oblasti fitness průmyslu. Léty prověřený fitness program na patentovaných trampolínách je určen pro všechny generace tak, aby vytvářel zábavnou formou fyzickou a duševní rovnováhu.

Pondělí 69 hod (LOVOSICE ZŠ A. BARÁKA i venku)
Úterý 68:85 hod (LITOMĚŘICE   7. ZŠ Havlíčkova i venku)
Středa 69 hod (LOVOSICE ZŠ A. BARÁKA i venku)
Čtvrtek 69 hod (ÚSTÍ NAD LABEM venkovní Sekt. centrum Sev. Terasa)
Neděle 69 hod (LITOMĚŘICE   7. ZŠ Havlíčkova i venku)

Lucinko - každou hodinu to bude lepší a lepší,uvidíš
Tuky se spalují jen do určité tepové frekvence(u každého je to trochu jinak,podle věku,váhy a výšky)ale je to zhruba do 685 tepů za je nad,spaluje sacharidy(proto si tak strašně vyčerpaná) zhubneš sice na váhu,ale ne z tuků,což je špatně.
Postupně až si tělo zvykne na zátěž,tepová frekvence se sníží.Hlavně je důležité střídat náročné úseky s klidovými,aby se tělo zklidnilo a spalovalo.
Tak trochu se můžeš řídit tím,že dokud můžeš souvisle bez velkého lapání po dechu mluvit,tak spaluješ tuky takže hubneš správně

«Jumping cvičení» - obrázky . Další obrázky «Jumping cvičení».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?