Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Kvalitní cvičební program - CK S úsměvem

datum: 2017-06-10 23:58


NOVINKA: cizrna hnědá 555g Kč 99,-

Cizrna obsahuje velké množství bílkovin, kyseliny listové a minerálů (například železo, draslík, hořčík, vápník a zinek).
Pomáhá snižovat cholesterol v krvi a díky vysokému obsahu vlákniny napomáhá zdravému trávení. Na noc namočit

Yoga

Na začátku je množství odpadu malé a je uložen v tělních tekutinách. Nečistoty zatím existují v tekuté formě. Ale čím větší je hmotnost člověka, tím je nečistot více a mění se na pevné a odolné látky. Někteří lidé si dokonce myslí, že se jejich tělo stává pevnější.

-Sportovní centrum, fitness a posilovna

Proč byl moderován můj příspěvěk, když jsem v něm radila, jak se zbavit bolesí hlavy??? Jste sami na hlavu ne? Dejte ho zpět a pokud vám v něm něco vadí, vymažte jen tu část!!

|Časté otázky - ájurvédská medicína - léčení

Pravidlo číslo 8: Jezte pomalu a promyšleně. Na západě s jeho šíleným rytmem života, byly vynalezeny fast-foody a občerstvení s nezdravým jídlem. Právě v západních zemích je tak akutní problém obezity. Pro východní národy je stravování hotový rituál pomalého a rozvážného posezení s rodinou nebo přáteli. Radost z chutí a vůní potravin dává spokojenost s menším množstvím jídla a pomáhá se vyhnout přejídání a psychickému hladu. Nemluvě o skutečnosti, že to je velmi prospěšné pro trávení. Samozřejmě, že ne každý den si pracující člověk může užit pohodovou rodinnou večeři. Ale měl by si najít alespoň klidné místo a dostatek času. Velmi důležité je vyhnout se rozptylování při jídle kvůli telefonátům, konverzací nebo televizním pořadům.

• Vinyasa jóga  představuje dynamičtější podobu jógy, u které se můžete i pořádně zapotit. Zaměřuje se na cvičení pozic jógy v plynutí s dechem. V průběhu celé lekce je praktikována speciální dechová technika. Cvičení upravuje perestaltiku, metabolismus, endokrinní systém, neurovegetativní systém, imunitní systém i kardiovaskulární systém. Cvičení dokonale rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, velice účinně ozdravuje, očišťuje organismus a celé tělo, zbavuje únavy, napětí a stresu. 

růžová voda Kč 797,-
• Bio RŮŽOVÁ VODA
Regenerační přípravek na pokožku a pleť
655% bio bylinná kosmetika
Přírodní bio voda z růžových lístků získávaná destilací okvětních lístků růže Rosa Damascena. Vhodné na všechny typy pleti včetně dětské a citlivé.
Složení: Rosa Damascena (voda z destilace okvětních lístků)
Upozornění: nesmí přijít do očí, nebo na poraněnou pokožku

Novinka: dětský čaj Zdravínek Kč 99,-

Díky obsahu šípku dodává vitamin C a přispívá k přirozené odolnosti organizmu. Fenykl a heřmánek upravují trávení. Další bylinky: květ měsíčku, černého bezu a růžového ibišku a list jahodníku.

OZDRAVNÉ POBYTY pořádáme pobyty které jsou rozšířené o AQUAGYMNASTIKU a ZDRAVOTNÍ LEKCE pro ženy s drobnými zdravotními problémy, větší nadváhou, i ty dříve narozené.

V dnešní době stále roste výskyt bolestí zad, a to ve stále nižším věku. Podobně jako u jiných problémů i zde existuje určitá náchylnost ke vzniku bolestí zad.

zdraví pro ženu

ZDRAVÍ PRO ŽENU

Tento balíček obsahuje čtyři omlazující přípravky pro ženy jak pro vnitřní, tak zevní použití.

Bylinný přípravek B-SKIN působí příznivě na pleť tak, že podporuje očistu krve a jater.

Himalájský prášek pro péči o pleť TARIKA AKNÉ je unikátní 655% přírodní přípravek z bylin a minerálů na akné, mastnou a nečistou pleť.

Bylinný bio výtažek z růžových lístků RŮŽOVÁ VODA je kvalitní pleťovou vodou obsahující čistě výtažek z růžových lístků.

ZDRAVÍ PRO ŽENU je směs bylin na navození hormonální rovnováhy v ženském organismu.


Cena: 857 Kč
696 Kč
Ušetříte: 656 Kč

«Jóga cviky proti stresu» - obrázky . Další obrázky «Jóga cviky proti stresu».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?