Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Cvičení doma aneb Domácí posilovna i u vás

datum: 2017-06-28 23:58

další video v pořadí «Fitness cvicenie doma»


Za kolik koupíte stepper na internetu? Záleží na značce, funkcích a stavu. Podívejte se, kolik vás bude stát tento efektivní fitness stroj.

Cvičení na stepperu - Steppery

Čtěte také Sestava pro prsní svaly Pěkně tvarovaný hrudník není jen estetickou záležitostí, ale umožňuje také správnou funkci srdce a plic. celý článek

Hubnoucí cvičení - FitnessTV - Pro zdravý životní styl

(opakování – to znamená, kolikrát daný cviku uděláte za sebou, série – kolikrát uděláte počet opakování. Například: 9 série po 65 opakování – to znamená, že uděláte 65 kliků, dáte si malou pauze a hned poté dalších 65 kliků toto vše 9x)

Cvičení doma - cviky

Cvičení na stepperu si oblíbily zejména ženy, protože je vynikající k posílení dámských problematických partií - stehen, boků a hýždí.

Každý správný chlap si chce udržet postavu a kondičku. Ovšem času je málo a fitko je finančně nevýhodné. Proč si ale například doma nezacvičit jenom s vlastním tělem, či levnými činkami? Účinek může být obdobný jako v posilovně.

Levou nohou vykročíme vpřed, provedeme podřep, tak aby koleno nepřesahovalo přes špičku a vrátíme nohu zpět, totéž opakujeme i na pravou. Pánev je po celou dobu cviku podsazena, záda jsou rovná. Pro ztížení cviku je možné vzít si zátěž do rukou.

Opravdová krása duše i těla ženy je ukryta v tom, jak vnímá sebe je určeno pro ženu, která touží najít cestu ke zdraví, radosti, ke své přirozenosti, inspiraci, kráse vnější i vnitřní.

Stepper je simulátor chůze do schodů - ideální stroj pro zpevnění stehen a hýždí, který také posiluje srdce, oběhový systém a celkově zlepšuje kondici.

Posilující cvičení jsou považována za základ aktivního a zdravého životního ím, že využívají tělesné hmotnosti cvičence by se měla stát nedílnou součástí Vašeho denního programu.

8) V této pozici pomalu roztahujeme nohy kam až to půjde.
9) Cvik opakujeme 8x v sérii po deseti

Cvik čtrnáctý
6) Položíme se na bok, opřeme se o pokrčenou ruku, druhá ruka je před tělem.
7) Spodní noha je natažená a je o ní zaháknuta posilovací guma, druhá noha je pokrčená v koleni a drží druhý konec gumy.
8) V této pozici zvedáme nataženou nohu pomalými tahy nahoru, chvíli podržíme a opět dolů.
9) Cvik opakujeme 8x v sérii po deseti. 
5) Stejný cvik opakujeme i s druhou nohou.

Cvik patnáctý
6) Položíme se na záda, ruce jsou natažená volně podél těla.

«Fitness cvicenie doma» - obrázky . Další obrázky «Fitness cvicenie doma».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?