Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

-zásobník cviků do fitness centra

datum: 2017-06-20 21:34


Snažíte se vybrat nový televizor? Potom vám pomůže TV specialista , který má nemalou zkušenost s televizemi od roku 6995. Nechte si zdarma raději poradit od odborníky.

Kulturistika, fitness - Cvičení v posilovně

Lýtka
Základním cvikem na lýtka jsou výpony ve stoji . Nebojte se na tento cvik přidat větší váhu. Vaše lýtka jsou zvykle denně nosit váhu vašeho těla, takže není od věci naložit si pořádnou zátěž.

Základní cviky do posilovny

Cvičením se navíc vyplavují z těla hormony štěstí, takže se po cvičení člověk cítí lépe, v kondici a spokojený, i když je námahou ze cvičení unavený. Místo, kde budete cvičit, si můžete vybrat sami, podle toho kde se cítíte lépe a kde jste spokojenější. Cvičit můžete také v posilovně, kde mají k dispozici mnoho přístrojů. Jaké jsou výhody cvičení v posilovně? To vám prozradí následující článek.

Cvičení v posilovně

Hrudník
Základní cvik na hrudník je Benchpress (Benč Press). Střídejte ale provedení na rovné či šikmé lavici. Abyste měli prsa rozvinuté souměrně.

Lepších svalových přírustků v posilovně dosáhnete, když budete v posilovně sázet na základní cviky. A nebudete používat jednoduché izolované cviky, které jsou určené spíše pro začátečníky a ženy. Představíme vám seznam cviků na jednolivé partie, které vám pomůžou výrazně ve vašem svalovém rozvoji.

Stehna
Mezi nejlepší cvik na stehna patří dřepy . Je považován za vůbec nejúčinější cvik v kulturistice. U dřepů je ale důležité správná technika, nehrbit záda a dívat se rovně před sebe. Více informací o dřepech na předchozím odkazu dřepy.

Používejte základní cviky a uvidíte jaký to je rozdíl, oproti izolovaným cvikům. Při základních cvicích s volnou váhou musíte mnohem více zabrat. Chcete-li nabrat svalovou hmotu je pro vás ideální abyste používali základní cviky. Protože vaše tělo bude po vašem tréninku vylučovat více růstového hormonu.

Cvičit se dá prakticky kdekoliv. Doma, v posilovně, venku. Dokonce existují cviky, které můžete dělat v pohodlí své kanceláře a nikdo vás přitom nemusí vidět a tak ani nikdo nezjistí, že cvičíte a tak i hubnete. Cvičení je pro lidský organismus velmi důležité, cvičit či sportovat bychom měli pravidelně a to proto, aby v našem těle vše fungovalo, aby naše tělo bylo zdravé a také v kondici.

Možnosti nákupu iontových nápojů. Aby cvičení a hubnutí bylo efektivnější, doporučují se různé iontové nápoje, které v sobě mají dostatek látek, které podporují hubnutí a také vám pomohou dodat tělu energii.

Záda
Základní cvik na záda je mrtvý tah . Je to druhý nejúčinější cvik vůbec. Důležité je nekulatit záda ! Na to si dávejte velký pozor, jinak hrozí vážný úraz zad. Začínáte-li s mrtvým tahem, začnete ze začátku radši s menší a naučte se správně techniku mrtvého tahu. Až budete umět skvěle techniku zvyšte váhu na čince.

«Cviky v posilovně pro začátečníky» - obrázky . Další obrázky «Cviky v posilovně pro začátečníky».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?