Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Skorošílená matka: Cviky vlastní vahou - paže, prsa, ramena

datum: 2017-06-16 09:34

další video v pořadí «Cviky s vlastní vahou břicho»


Zdravím. Při stojce na hlavě mi (po 7 min) v obličeji vyrazily na místech kolem očí červené tečky, které mám teď už několik dní pernamentně. Během stojky jsem byl v obličeji tmavě rudý jak indián v pravé poledne, pociťoval jsem tlak pod očima. Máte s tím někdo zkušenost? Přejde to při opakovaném tréninku, nebo se to má tendenci zhoršovat. Nehrozí nějaká zásadnější zdravotní komplikace? Díky. Ondra

Cviky s vlastní váhou - zaměřeno na triceps a ramena | e

Dřepy s opřením o míč – Opřete se spodní částí zad o míč. Ruce položte v týl. S pohybem dolů se nadechujte, nahoru vydechujte.

12 cviků s vlastní váhou, které vás dostanou do formy

Zvedání trupu s rukama v týl vleže na břiše – Lehněte si na břicho. Ruce položte v týl. S výdechem zvedejte trup. S nádechem vydechujte.

Tréninkový plán Usaina Bolta - Tabata Workout

Metronomy s pokrčenýma nohama s míčem mezi kotníky – Lehněte si na záda, upažte. Uchopte míč mezi kotníky a pokrčte nohy. Spouštějte nohy na stranu s nádechem. S výdechem vracejte nohy do středu. Opakujte na druhou stranu.

Zprvu budete rá di, že se vůbec udrží te na hrazdě s nohama u těla, ale to se rychle zlep&scaron í . Rozhodně první zku&scaron enost napoví , jak moc dá vá te lá tům zabrat. Osobně jsem je po první ch tré nincí ch necí til tak intenzivně, jako při držení těchto pozic.

Střídavé zanožování nohou ve vzporu na míči – Lehněte si břichem na míč a rukama se opřete o zem. S výdechem střídavě zanožujte. S pohybem zpět se nadechujte.

Dřepy s držením míče ve vzpažení – Postavte se s nohama na šíři ramen. Vzpažte a uchopte míč. S pohybem dolů se nadechujte, nahoru vydechujte.

&bull Nedotý kejte se podlahy prsty, způsobí to zaoblení zad. Namí sto toho se soustřeďte na to, abyste je udržovali narovnaná .
&bull Nevyměňujte nohy po každé m opaková ní , stačí mezi jednotlivý mi sé riemi.

Zdvihy trupu vleže na zádech s nohama na míči – Lehněte si na záda, nohy položte napnuté na míč a ruce položte v týl. S pohybem nahoru vydechujte. S pohybem zpět vydechujte.

Vytáčení trupu do stran vsedě – Posaďte se, pokrčte nohy a ruce spojte před sebe. S vytočením do strany se nadechujte. Do středu vydechujte.

«Cviky s vlastní vahou břicho» - obrázky . Další obrázky «Cviky s vlastní vahou břicho».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?