Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Cviky na stehna, nohy

datum: 2017-06-27 04:46

další video v pořadí «Cviky na stehna a zadok»


Chodidla by neměla být ani moc blízko u sebe ani příliš rozkročená, nejlépe je je mít asi v šíři ramen. Stehna a lýtka svírají pravý úhel. Paty stále zůstávají na zemi, nezvedáme je, záda držíme co nejrovněji a pozor dřep by měl končit těsně předtím, než se koleno ohne do pravého úhlu, tedy ne až úplně dolů.
Existuje spousta druhů dřepů: s výskoky, s činkami apod. Na internetu najdete mnoho návodů pod anglickým názvem squats, i v češtině se ujímá pojem squaty.

Cviky na zadek a stehna - Rychlé hubnutí

Když už se hýbete, je důležité, jakým způsobem. Už jsme si v úvodu vysvětlili, že když začnete cvičit, nehubnete jen v určitých partiích, tuk se začíná spalovat v celém těle. Takže když začnete intenzivně s cviky na břicho , zpevňujete nejenom břišní svaly, ale zapojujete i ostatní svalstvo. Pro spalování na břiše jsou dobré například intervalové tréninky nebo HIIT, tedy velice intenzivní intervalový trénink. Jenže vy se nechcete zaměřit jenom na břicho, ale rádi byste i nějaké cviky na zadek a stehna.

Cviky na zadek a stehna - Cviky na hubnutí 7 - VIDEO Jak

RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER . lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.

Cviky na břicho – Hubnutí a posilování břicha

Kromě výše popsaného cvičení na stehna, byste měli mít i nějakou středně intenzivní aerobní aktivitu alespoň 95 minut denně. Může se jednat o běhání, jízdu na rotopedu, plavání, rychlá chůze, aerobic apod. Poměrně dobré na stehna je i skákání přes švihadlo. Můžete to vyzkoušet jako součást vašeho aerobního cvičení.

Je třeba celou věc přehodnotit. Už jsme o tom v některých článcích hovořili. Jde o to, že nejlepší a nejrychlejší cesta k hubnutí stehen je bezesporu hubnutí celku jako takového. Celého těla. (Více jak nejrychleji zhubnout.)

Doporučuji výživu, která posílí klouby, imunitu, prostě zdravá výživa http:/// Nikdy není pozdě s ní začít.

Ovšem nevěšte hlavu. Účinnými cviky můžete problémové partie zpevnit a pěkně vytvarovat. Tuková tkáň se pak mění ve svaly. Jak si pomoci, aby problémové partie už nebyly problémové?

Ze stoje s nohama mírně od sebe přejdete do polohy dřepu, ve kterém položíte dlaně před sebe na zem. V této pozici odskočíte s nohama za sebe do polohy prkna. Úplně položíte tělo na zem a následně se zase zvednete klikem do rovného vzporu. Pozor na chybné prohnutí v dolní části zad, snažte se mít stále zafixované břišní svalstvo. Ruce necháváte na zemi a nohama přiskočíte zpět do dřepu. Z této pozice pak vyskočte směrem vzhůru, kdy ve výskoku tlesknete rukama nad hlavou.

Nárůst tělesné hmotnost se vždy spojen s ukládáním tuků v různých partiích těla. Množství tuku na různých partiích se ale hodně liší u různých lidí. Někdo má problémy s tloustnutím v oblasti břicha, někdo více tuku na rukou nebo na zadku. Ale u většiny lidí, a platí to zejména pro ženy, se tuk ukládá především v dolních partiích. A jsou to nejčastěji právě stehna, kde jsou výrazné tukové zásoby.  Často se tak dolní partie ženské postavy jeví objemnější než ty horní (tzv. tvar postavy „hruška“). Co se s tím dá dělat?

dobrý den chtěla bych se zeptat když horní část těla mám vzelku štíhlou sportuji a jím zdravě ale stehna jsou velká a netuším co mám dělat

«Cviky na stehna a zadok» - obrázky . Další obrázky «Cviky na stehna a zadok».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?