Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Jídelníček na hubnutí břicha - cviky-na

datum: 2017-06-27 19:10

další video v pořadí «Cviky na hubnutí břicha»


Kupodivu jedním z nejlepších a přitom snadným cvičením na hubnutí stehen je obyčejná chůze , protože narozdíl od běhání při ní nepřibývá tolik svalové hmoty. Stehna při pravidelné chůzi zeštíhlí a zformují se do 8777 správného 8775 tvaru a objemu. Využívejte k chůzi každou možnost, která se vám nabízí. Jděte pěšky do školy nebo do práce. Choďte venčit vašeho domácího mazlíčka. Nebo se vydejte na procházku jenom tak. Možností je spousta. Případnou náhradou může být cvičení ve fitness centrech na strojích simulujících lidskou chůzi.
Jako při každém hubnutí i tady platí, že musíte být trpěliví. Je to běh na dlouhou trať, vlastně chůze 🙂 Nevzdávejte to po prvním týdnu! Hodně štěstí!

Hubnutí břicha a cviky na břicho pro ženy | Jak

Při dietě jsou light potraviny problematickým pomocníkem a neměly byste se na ně spoléhat. „Light potraviny jsou bohužel často plné různých chemických dochucovadel a náhražek a nejsou proto pro naše tělo vůbec ideální. A to samé platí o mléku. Odstředěné mléko má na rozdíl od polotučného mléka pouze o jedno procento méně tuku. Přitom polotučné obsahuje více vitamínů vázaných na tuk,“ říká Lucie Miláčková, výživová odbornice.

Video: Nejúčinnější cviky na ploché břicho - Ž

Stále ležíte na zemi a ruce jsou podél těla. Obě nohy zvednete vzhůru, takže s vaším tělem svírají pravý úhel, chodidla směřují do stropu. Při výdechu pak zatlačíte chodidla ještě výše, tím se pánev zveden kousek od země. S výdechem pak uvolníte. Přitom si hlídejte, abyste tento cvik prováděli především břišními svaly (spodní část břicha). Pohyb nahoru pak nemusí být nijak velký. Stačí několik centimetrů. Důležité je, aby cvik prováděli břišní svaly.

Cviky na hubnutí břicha - pro ploché a přitažlivé břicho

Litr slazeného nápoje obsahuje téměř tolik kalorií jako tabulka čokolády a navíc vás zdaleka tolik neuspokojí. Lékařské studie dokazují, že pokud si dopřáváte různé limonády každý den, vaši tělesnou váhu to může za rok zvýšit až o desítky procent! Navíc k tomu všemu mají slazené nápoje většinou nulový obsah živin.

Abyste získali opravdu přitažlivé břicho, nemusíte znát desítku cviků nebo držet přísné diety – důležité je, abyste zapojili všechny důležité svaly břicha.

Boční kliky – lehněte si na bok a opřete se o předloktí, vaše paže je se zemí v pravém úhlu. Nohy máte natažené. Poté zvedejte trup kolmo nahoru, dokud není v jedné přímce s nohama, a klesejte zpět. Tímto cvikem posilujete a zpevňujete zejména šikmé břišní svalstvo.

Vhodným cvikem je leh na zádech a imitace jízdy na kole. Na spalování tuků je optimální pohyb v delších časových intervalech zhruba na šedesáti procentech tepové frekvence. Při tomto šlapání zapojíte do cvičení hned několik svalových skupin, které posílíte tak, že budou vypadat opravdu vypracovaně. Asi druhým nejúčinnějším cvikem se jeví přitahování nohou k hrudnímu koši. Poloha je přitom stejná jako u předchozího cviku, ležíte tedy na zádech. Poměrně účinným cvikem jsou také takzvané zkracovačky. Při těch si lehnete opět na záda a nohy vyzvednete nahoru tak, aby svíraly úhel o velikosti 95 stupňů. Určitě vám také přijde vhod zvedání narovnaných nohou, které dělejte asi ve výšce 85 centimetrů od podložky.

Položte se na záda (ideálně na nějakou podložku nebo alespoň na koberec). Nohy zvedněte a pokrčte (kolena by měla svírat zhruba pravý úhel). Ruce položte zkříženě na hrudník. Dlaně se špičkami dotýkají ramen.

Na hubnutí a funkčnost je třeba provádět více opakování. Pokud si ale chcete vybudovat 8777 cihličky 8775 a tedy preferujete více objem, v takovém případě méně opakování s přidanou zátěží. Cvičení si samozřejmě přizpůsobte podle svých možností. Je zbytečné abyste prováděli desítky 8777 urychlených 8775 sklapovaček bez procítění kontrakce. Na objem a rychlé vypracování cihliček, tedy musíte přidat zátěž buď v podobě naplněných lahví s vodou, které budete držet v rukou při těle, případně pokud máte tak klasické jednoručky a pod Pokud na začátek nezvládáte počet opakování a sérií, prostě jen snižte počet opakování tohoto cviku s delší přestávkou.

Sklápěčky jsou v podstatě totožné s klasickými sklapovaček s tím rozdílem, že se do pohybu zapojují kromě břicha i nohy. Tímto cvikem účinně posilujeme spodní a horní část břicha a taktéž stehna. Jde ale o mírné náročnější cvičení a tudíž je vhodný také pro zdatnější

«Cviky na hubnutí břicha» - obrázky . Další obrázky «Cviky na hubnutí břicha».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?