Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Trénink doma | Kulturistika, Posilování, Fitness, Powerlifting

datum: 2017-07-04 09:34


Postavte se na jednu nohu. Druhou nohu zanožte vzad s mírnou rotací pánve. Ruce jsou v předpažení. Váha je na stojné noze. S pokrčením stojné nohy a zakročením druhé nohy vzad napodobujete pohyb bruslaře. Zpevněte celé tělo, abyste udržely rovnováhu. Pozor si dejte na příliš velký záklon či předklon, nedostatečnou rotaci boků a přenášení váhy na zadní nohu.

Cvičení na doma – zhubněte i bez posiloven!

Posilovny jsou skvělé a nemá smysl o tom polemizovat či pochybovat. Najdete zde všecha potřebná zařízení a servis. Jsou tu moderní stroje určené k posilování i aerobní stroje na hubnutí. Je tu recepce, kde si můžete zakoupit pití i zdravou svačinu. Využít můžete také služeb osobních trenérů a trenérek, které vám se cvičením a hubnutím pomohou.

Cvičení doma

Nebo zkrátka nemáte čas na to, abyste se dopravila do posilovny a cvičila. Máte třeba jen půl hodiny nebo dokonce jen 65 minut volného času. Je možné si za tak krátkou dobu zacvičit a má to vůbec smysl? Rozhodně to možné je a smysl to má! Poradím vám, jak efektivně cvičit doma a zhubnout.

Cvičení pro ženy s Danielou

Pokud mate problemy s urcitymi partiemi na tele bricho, boky, hyzde, doplnte ke vytrvalostnim cvicenim i cilene cviky. Nejlepsi 9 krat tydne alespon po 65 az 75 minut. V podstate tajemstvi spalovani tuku urcite znate neni to zadny zazrak. Staci pokud krome spravneho pohybu nezapomenete na kvalitni pitny rezim, nejlepe vodu. Ale alfou a omegou je pri hubnuti strava. Pouze dostatecny prijem kvalitnich zivin Vam pomuze ucinne a hlavne uspesne dotahnout hubnuti do konce. Vhodny treninkovy plan, resp. cviky na hubnuti v kombinaci s vyvazenou stravou a kvalitnim pitnym rezimem jsou zakladem uspesneho zhubnuti ale i zdravi. To platilo vzdy a vzdy take platit bude.

Každý člen našeho týmu žije zdravým životním stylem. Každý z nás má jiný příběh, jak se ke zdravému životnímu stylu dostal. Zde vás chceme předsvědčit o tom, že má smysl svůj životní styl změnit k lepšímu.

Stoupněte si do stoje vzpřímeného, špičky chodidel směřují vpřed, bedra se neprohýbají. Ruce mírně pokrčte v lokti, dlaně směřují k sobě. S výdechem ruce zvedněte po obloukovité dráze do stran. Cvik končí v poloze, kdy jsou činky mírně nad rameny. S nádechem vraťte činky do výchozí polohy. Pohyb vychází z ramen, úhel v lokti se nemění.

Pokud chcete cvičit doma, bylo by ideální se nejprve poradit s odborníkem (zejména pokud začínáte), vyvarujete se zbytečných chyb. Pokud se ale ani na to necítíte, alespoň si přečtěte nějakou odbornou literaturu nebo zhlédněte videa.

Leh na břiše. Ruce pokrčené v lokti a opřené o čelo. Palce opřené o podložku. Mírně zvednout nohy nad podložku. Zatnout hýžďové svaly společně se svaly konečníku a pochvy. Chvíli vydržet. Povolit svaly a koleny se opřít o podložku.

JAK ZAČÍT CVIČIT? Nemáte-li tušení, jak začít, zaregistrujte se na stránkách Cvičení. Najdete zde tréninkové plány pro začínající i pokročilé ženy a muže od zkušeného trenéra a to zdarma. Než odcvičíte celý plán, bude vám to pár týdnů trvat.

Super komentář. Moc za něj děkuju. Jsem opravdu řád, že to co tady píši opravdu reálně někomu pomáhá a řídí se podle toho. Budu řád, když mi sem hodíš/hodíte i jak se daří třeba po měsíci. Důležité je sledovat i psychologické změny. Tzn. jestli se cítíte lépe, jestli je lepší nálada atd. Čili nesledovat pouze jen číslíčko na váze. To může být místy demotivující faktor úspěchu 🙂

«Cviky na doma pro ženy» - obrázky . Další obrázky «Cviky na doma pro ženy».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?