Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Sexy nachytávka - Cvičení v posilovně

datum: 2017-06-16 23:58

další video v pořadí «Cvičení v posilovně pro ženy»


Když už jste v posilovně, můžete využít i stroje posilovací. Zde je důležité, abyste věděli, jak správně cvičit. Chcete zhubnout a ne být jako Arnold Schwarzenegger. Abyste si zbytečně nepřidávali na objemu víc, než je nutné, dělejte minimálně 67 – 65 opakování a mezi sériemi dělejte kraťoučké pauzy.

Cvičení a fitness pro ženy na hubnutí a zformování postavy

V první části našeho malého seriálů článků o vhodnosti tréninku v posilovně pro ženy jsme si vysvětlili důvody, proč není nutné se tréninku v posilovně obávat. V druhém článku jsme si posléze uvedli všechny výhody pro organismus ženy, které takový druh tréninku představuje. Věřím, že je tedy načase, přistoupit k vlastnímu tréninkovému rozpisu a podívat se společně na to, jak by takový trénink v posilovně pro dívky a ženy měl vypadat.

Kulturistika, fitness - Cvičení v posilovně

6. Frekvence tréninku  by byla ideální pro co nejlepší výsledky 8x týdně, ale zároveň by se nemělo jednat o dva po sobě jdoucí dny. V dnech bez posilovacího tréninku je naopak vhodné zařadit jakýkoliv druh aerobní zátěže (cyklistika, běh, plavání, aerobic atd.)

Studio funkčního tréninku Blansko

6.   Odpočinkové pauzy  mezi jednotlivými cvičebními sériemi nebudou zezačátku delší než 95 sekund, jak vaše kondice bude růst, postupně se snažte dostat na 85 sekund.

Spousta lidí, kteří chtějí zhubnout si myslí, že kvůli tomu musí navštěvovat posilovnu. Pravda ale je, že tomu tak není. Naopak. Pokud chcete hubnout, potřebujete hlavně aerobní pohyb, kterého v posilovně tolik není. A upřímně, než platit vstupné a jít na běžící pás, to se raději běžte proběhnout do přírody. Uděláte pro své tělo daleko víc.

Určete si důvod, pro který do posilovny chodíte a mějte ho vždy na paměti, jelikož od toho se bude odvíjet i vaše budoucí fyzická aktivita.

Partneři:
S hubnutím do plavek vám pomohou kvalitní trampolíny. Nakupujte nejlevněji na
-

Tradiční Čínská Medicína
Alternativní medicína






kvalitní chlorella z Asie
kvalitní mladý ječmen z USA

Pokud byste cvičili s velkými váhami, a dělali delší pauzy a málo opakování (asi 6 8) tvořili byste si svalovou hmotu a svaly by Vám rostly.

Během cvičení v posilovně nezapomeňte doplňovat pitný režim. Většina posiloven i fitness center nabízí iontové nápoje. Ty Vám dodají minerály během cvičení. Některé jsou navíc doplněny i kofeinem či L-carnitinem pro podporu spalování.

Jestliže se do fitness centra vydáte jednou do měsíce, žádný účinek (kromě bolesti neprotáhnutých svalů) to mít nebude. Ze začátku choďte 7-8 týdně. Posilovny mají většinou výhodné nabídky permanentek , které vám mohou při častějších návštěvách ušetřit dost peněz. Naplánujte si tréninky tak, aby se svaly po napětí stihly zregenerovat (např. po, st, pá).

«Cvičení v posilovně pro ženy» - obrázky . Další obrázky «Cvičení v posilovně pro ženy».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?