Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

26 poloh a jejich pozitivní účinky | Bikram Yoga | Bikram

datum: 2017-05-12 02:22

další video v pořadí «Cviky na flexibilitu»


Unikátní cvičební program vytvořený americkým námořnictvem jako efektivní tréninková forma při cvičení mimo základnu. TRX je cvičební nářadí vhodné pro maximální aplikaci pravidel funkčního tréninku ve vnitřních prostorách, ale i mimo ně při všech outdoorových aktivitách. TRX již plně ve světě využívají profesionální sportovci, vojenské a policejní oddíly, outdoorová centr a.

Aerobic - Fitness, Fitness Praha, Fitness centrum

Spinning ® je moderní skupinové cvičení na stacionárním kole, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a různé úrovně zdatnosti. Spinningový program kombinuje trénink podle srdeční frekvence s pěti styly jízdy a nabízí tak účastníkům neopakovatelný způsob cvičení. Nemusíte být zrovna vrcholoví sportovci, dokonce nemusíte nikdy předtím sportovat, a přesto můžete zajít na Spinning ®.

SKUPINOVÉ CVIČENÍ | Sportcentrum Paráda Kroměříž

Cvičební styl - skládá se z dechových cvičení a jednotlivých pozic - asán, které na sebe plynule navazují. Je zaměřena na harmonii těla a mysli , rozvoj fyzických a psychických schopností, odbourání stresu a napětí. „Nechť je naše tělo jako diamant - silné, krásné a zářící." Aštanga jóga je tradiční škola jógy známá dynamickým cvičením ásan. Oblibu si zpravidla získává u lidí nesužovaných závažnějšími zdravotními potížemi, kteří mají rádi intenzivnější fyzickou aktivitu.

Jóga | YOGAME - Studio jógy v centru Prahy

- nacházíme se v centru města, kousek od Náměstí Míru
- dostanete se s nám autobusem 685 nebo metrem C a dále tramvají 9, 77, 65, 66

Poloha luku otevírá hrudní koš, címž umožňuje plicím úplné roztažení a navyšuje jejich kapacitu. Protažením páteře zlepšuje její prokrvení a tím revitalizuje veškeré nervy v ní.. Posiluje páteř po celé její délce a napomáhá na veškeré problémy se zády (dochází ke stlačení zadní části a protažení přední části páteře). Zároveň tato poloha pomáhá při trávicích problémech, bojuje proti zácpě, bronchitidě a cukrovce. Navíc zlepšuje funkčnost tlustého a tenkého střeva, jater, ledvin a slinivky. Rovněž protahuje a posiluje břišní stěnu. Posiluje paže, stehna a kyčle (vhodná speciálně pro zvýšení flexibility kyčlí u tanečníků). Dále zvyšuje flexibilitu širokého zádového svalstva, deltového a trapézového svalstva.

Po této lekci se budete cítit lépe take psychicky. Ochlazování má totiž blahodárný vliv i na neurovegetativní systém. Studená voda stimuluje parasympaticus, což je nerv, který nám vnáší do života klid a uvolnění.

Posílení ramenních svalů dosáhnete tímto cvikem: pořiďte si posilovací gumu, s ní jsou cviky zábavné a účinné. Postavte se rovně doprostřed gumy, její konce vezměte do rukou s pokrčenými pažemi. Paže natahujte směrem vzhůru a vracejte zpět. Opakujte 75x.

Výhodou streče v leže je fixace bederní páteře. Řada lidí se v cvicích na vystrečování hamstringů předklání a ohýbá v bederní páteři, 8777 švindluje 8775 a pro flexibilitu hamstringů tedy nedělají vůbec nic. Bolí-li vás v 8777 předkláněcích 8775 cvicích na vystrečování hamstringů záda, ať už se jedná o cviky ve stoje nebo v sedě, zkuste níže uvedený streč vleže na zádech.

Jak na ni: lehněte si na břicho, a ruce položte s prsty široce roztaženými na podložku zhruba v úrovni vašich ramen. Potom se pomocí rukou odtlačte od země směrem nahoru, konec cviku je s rukama téměř nataženýma. Břicho i nohy zůstávají na zemi. Dívejte se nahoru. Vydržte zhruba 5 nádechů a výdechů a položte se zpět na podložku s hlavou na stranu. Opakujte 5x.

Polohoha stoje na jedné noze s hlavou u kolene zlepšuje koncentraci, trpělivost a odhodlanost. Po fyzické stránce je prospěšná pro kardiovaskulární systém (srdce a cévy) a zlepšuje paměť (hlava se v poloze nachází na úrovni srdce). Zpevňuje břišní a stehenní svalstvo, zvyšuje pružnost nervů v sedací oblasti a posiluje šlachy. V horní části těla posiluje deltové a trapézové svalstvo, šikmý sval zádový, lopatkové svalstvo, bicepsy a tricepsy. Ve chvíli kdy se dotknete čelem kolene, stimulujete žlučník, slinivku a slezinu. U žen rovněž také dělohu a vaječníky.

«Cviky na flexibilitu» - obrázky . Další obrázky «Cviky na flexibilitu».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?