Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Fitness Kotva

datum: 2017-05-12 21:34

další video v pořadí «Cvičení kotva»


Rezervujte si své místo. Začínáme cvičit 68. dubna, opět v našem centru na Praze 6. Rozvrh kurzů a on-line přihláška

Fitness Cybex - Fitness Kotva

„Spotřebitelem“ je fyzická osoba, která při jednání, uzavírání a plnění smluvního vztahu s poskytovatelem nejedná v rámci své podnikatelské činnosti nebo samostatného výkonu svého povolání.

-Kde se tančí salsa?

Jméno/Name                                        …..................................

Tetování lotosový květ | Fotogalerie motivy tetování

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 795 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě Kč a více!

Na hodinách Vás nečeká svlékání ani nic vulgárního, nýbrž elegantně svůdné taneční prvky a choreografie, které ve Vás dokážou probudit netušenou ženskost, naplnit Vás vnitřní silou a pocitem svobody. Budete se cítit jako závoj vlající ve větru, sexuální bohyně, drzá holka i akrobatka.

Slovní spojení pole dance znamená v překladu tanec u tyče. Je to skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Přijďte ho vyzkoušet i Vy! Kvalitní výuka s českou elitou v sálech, kde garantujeme vlastní tyč pro každého účastníka.

Na Praze 6 jsme pro vás otevřeli vlastní pobočku Centrum POHYB DĚTEM.

Centrum POHYB DĚTEM
Vokovická 89
Praha 6 - Vokovice

Vstup do Fitness centra je povolen pouze osobám starším 65 let, v čisté sportovní obuvi a ve sportovním oblečení. Návštěvníci Fitness centra jsou povinni opustit prostory Fitness centra nejpozději 65 minut před koncem provozní doby, případně na základě pokynu poskytovatele z důvodu porušení těchto Podmínek. Vykázáním člena z Fitness centra z důvodu porušení Podmínek zaniká nárok člena na vrácení ceny Služby nebo její odpovídající části.

Naše pohybové a sportovní kurzy můžete s dětmi navštěvovat na několika pobočkách v Praze. Ať zvolíte kterékoliv místo, očekávejte příjemné a dětem přátelské prostředí, jednotně vybavené speciálním náčiním a nářadím pro dětské pohybové a sportovní aktivity. Samozřejmostí je zázemí po skončení cvičení - dětský koutek, kde si mohou děti pohrát, jídelní židličky, přebalovací pult.

«Cvičení kotva» - obrázky . Další obrázky «Cvičení kotva».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?