Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

HIIT | Informace o lekcích | Online Fitness - živé fitness

datum: 2017-06-24 04:46

další video v pořadí «Cvičení hiit video»


Jedná se o trénink, ve kterém se střídají intervaly maximálního, intenzivního a rychlého cvičení s intervaly, ve kterých „odpočíváte“ a nabíráte síly na další část s maximálním výkonem.

HIIT trénink

Cvičení Doma

Cena originálního TRX na českém trhu je nižší než u většiny prodejců a distributorů ve světě. U nás pořídíte TRX o 75% levněji.

TABATA - HIIT kardio cvičení

Cvičení, kterým dokážete budovat svalovou hmotu, redukovat tukovou tkáň a ještě posilovat svůj kardiovaskulární systém. A to vše klidně i za 65 minut 8x týdně? Jedná se o vysoce intenzivní intervalový trénink.

HIIT - intenzivní intervalový trénink, domácí cvičení

Další známý pojem spojený s HIITem je Tabata.  Jedná se o nejefektivnější intervalový trénink na světě vymyšlen japonským lékařem Izumi Tabata.

Jedná se o trénink, ve kterém se střídají intervaly maximálního, intenzivního a rychlého cvičení s intervaly, ve kterých „odpočíváte“ a nabíráte síly na další část s maximálním výkonem.

Je pravděpodobné, že pokud začnete ve smyslu HIIT cvičit a budete to dělat poctivě, ze začátku vám přijde jeho praktikování jako ten nejtěžší trénink, který jste kdy absolvovali. Pokud se však zatnete, ovoce, které budete díky němu sbírat v podobě lepší fyzičky, ale i psychiky, bude tím nejlepším, co jste kdy jedli.

Tyto krátké intenzivní intervaly nabízí zvyšování fitness kondice a spalování tuků během kratší doby než mnoho ostatních cvičebních metod.

 Pokud jste navštívili tuto stránku, tak nejspíše ze dvou důvodů. První je, že jste už o cvičení Tabata slyšeli a chcete se s ní blíže seznámit.

Jak rychle dokážete v intenzivním intervalu sprintovat? Zvládnete sestavený trénink odcvičit o minutu rychleji než minulý týden? HIIT vás naučí přijímat výzvy a nebát se jich. Naučí vás být sebevědomější a říkat: „Já to zvládnu!“… a víte co? Budete mít pravdu.

Samotný název nám napovídá, co nás čeká, když se do „hítu“ pustíme. Jedná se trénink, kde dochází ke střídání vysoké a nižší intenzity a jeho celkový čas se pohybuje od 65-85 min. Což oproti běžnému známému kardio tréninku, který by měl trvat 95 min a více, je znakem držení se ve střední a nižší intenzitě po celou dobu.

«Cvičení hiit video» - obrázky . Další obrázky «Cvičení hiit video».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?