Profesionální pásy na běhání

 

Možnosti běhacího pásu

Typy běhacích pásů

Běhací pásy, které mohou najít místo v každé domácnosti, fitness centru či hotelovém komplexu, je možné členit do několika kategorií. Můžete si vybrat z domácích, klubových a profesionálních běhacích pásů.

Vlastnosti běhacích pásů

Běhací pásy se mezi sebou liší nabídkou funkcí, výkonem motoru, maximální možnou dosahovanou rychlostí, kterou můžete využít, procentuální výškou elektrického zdvihu, poskytovanou zárukou a cenou. Podle toho, co od Vašeho běhacího pásu budete očekávat, můžete zvolit ten nejvhodnější cvičební stroj. Záleží také na tom, zda běhací pás budete využívat Vy sami, či s ostatními členy rodiny, případně budete běhací pás kupovat do Vaší posilovny, relaxačního centra aj.

Možnosti běhacího pásu

Možná, že jste již zkusili rotoped, stepper, kdy jste si mohli během svého cvičení monitorovat, kolik kalorií jste spálili, jak dlouho cvičíte, s jakou intenzitou, jak jste na tom s pulsem aj. Tohoto luxusu v podobě patřičné informovanosti se však nemusíte vzdát ani u běhacího pásu. Běhací pásy Vám mohou prozradit Vaše tréninkové hodnoty. Konkrétně se pak jedná o vzdálenost, kterou jste ušli, či uběhli. K další tréninkové hodnotě, která Vám nezůstane skryta, je čas, který jste cvičení věnovali, rychlost, kterou se pohybujete, náklon běhacího pásu, množství spotřebovaných kalorií, hodnotu naměřeného pulsu, ale také zobrazení Vašeho profilu tréninkového kola či počtu kol.

Běhací pás levně

  • nabídka běhacích pásů za nejlepší ceny na trhu
  • profesionální běhací pásy vysoké kvality

 

Kvalitní běhací pás

Eshop CZ

Objednávky ihned.

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?