Profesionální pásy na běhání

 

Chyby při běhání na běžeckém páse

Zranění na běhacím páse

Správně běhat na běžícím pásu může mít své výhody , jako je ochrana před přírodními živly a bezpečné provozní podmínky. Ale když budete běhat v interiéru, budete potřebovat, abyste se ujistili, že je správně spuštěn na běžícím pásu, takže se můžete vyhnout zranění a získat co nejvíce z vašeho běhání.

Zahřátí před běháním na páse

Zde jsou některé z nejčastějších provozních chyb, počínaje nezahříváním nebo ochlazováním:
Je velmi lákavé skočit na běžecký pás, zvýšit sklon nebo nastavit tempo na požadovanou úroveň a běhat. Ale, stejně jako při venkovním běhání, je důležité, abyste se zahřáli , než se dostanete do náročnější části svého běhání. Velmi důležité je tajé vědět, jak dýchat při běhání na běhacím páse.

Ukončení běhání na páse

Pozor také na náhle zastavení běžeckého pásu. Může způsobit točení hlavy, protože vaše tepová frekvence a krevní tlak rychle klesá. Běhání pomalu zpomalí tepovou frekvenci na klidnější úrověň. Po dokončení svého běhu jděte pěšky nebo pomalu 5 až 10 minut, než vystoupíte z běžícího pásu.

Nohy při běhání na pásu udržujte pod tělěm

Vzhledem k tomu, že se pohybuje běžecký pás a ne vy, overstriding vytváří brzdicí sílu s pásem. Aby jste tomu zabránili, snažte se, aby se vaše nacházely při běhání na páse pod tělem, ne před nebo za ním.

 

Běhací pás levně

  • nabídka běhacích pásů za nejlepší ceny na trhu
  • profesionální běhací pásy vysoké kvality

 

Kvalitní běhací pás

Eshop CZ

Objednávky ihned.

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?