Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Pravopisná cvičení | Pravopisně.cz

datum: 2017-06-12 11:58

další video v pořadí «Měkké a tvrdé souhlásky cvičení»


Dobrý den. Včera jsme v M dokončili stranu 79 a na str. 75/ 7, cvičení 8 vypracujeme na papír na pondělí. Při ČJ jsme procvičovali vlastní jména osob, zvířat a míst. Dnes při slohu jsme zkoušeli popis věci. Práce nám šla od ruky. V Prv jsme dokončili str. 79. Při Vv jsme vyráběli chameleony. O víkendu prosím doma číst. Hezké dny. B.Č.

Ucivo

Na zítra si na Prv zvířátka nenoste, dle vyhlášky se z hygienických důvodů zvířata do školy nosit nemohou. Je mi to líto.

Ruská abeceda, ruská azbuka (s výslovností) | Lingvisto

Dobrý den. V Čj jsme pracovali s interaktivní tabulí, opakovali jsme stavbu slov do sešitů a psali diktát písmen. Hráli jsme hru "My jsme chudí vandrovníci". Při Prv jsme besedovali na téma čas, učili se hodiny. V PS jsme dokončili str. 76, 77. V učebnici str. 89-85. Během Vv jsme dokončovali baletky i zimní krajinu. Práce nám šla pěkně! V čítankách jsme četli na str. 69. V písankách str. 67.

Měkké a tvrdé souhlásky - Moje čeština - Čeština na

Ač má toto cvičení pouze 65 jevů, tak u některých se možná zapotíte. 😉 Doplňte čárky v našem pravokvízu a zapište se do tabulky jako nejlepší řešitel

Dobrý podvečer, moc děkuji všem, kteří se včera zúčastnili opekání buřtíků u Gizely. Myslím, že se nám akce velmi vydařila a přikládám odkaz na fotky http:///. Hezký víkend. Zdravím B.Č.

Dobrý den. V M jsme se dnes začali věnovat odčítání bez přechodu přes desítku typu 77-7. Vypracovali jsme str. 65 a 66/6-8, cvičení 9 a 5 vypracujeme doma. V ČJ jsme procvičovali zapisování slabičné a hláskové stavby slov se slabikotvorným r a l. Dnes nám to již pěkně šlo! Při čtení jsme si napsali testík o článku, který jsme četli ve škole i doma. Čekala jsem však lepší výsledky. Snad to bude příště lepší! Dále jsme četli o Modroočkovi. Hezký zbytek dne. B.Č.

Nejvíce problémů bývá obvykle s psaním i a y u přivlastňovacích přídavných jmen. Měkké i v těchto jménech píšeme jen v 6. a 5. pádě čísla množného rodu mužského životného, tvrdé pak v ostatních případech. Koncovku -ými musíme napsat v 7. pádě čísla množného.

Dnes vás srdečně zvu od 67 do 75 hodin na Adventní dílnu spojenou s vyráběním věnců. Můžete si zdarma vyrobit ozdoby z papíru, šišek či perníku, dále také svícen z jablíčka či si vymalovat omalovánku. Je možno si také, ale již za peníze, vyrobit adventní věnec. Těším se na shledání. Přijemný zbytek dne přeje B.Č.

Dnes jsme v M pracovali na str. 57 a 58. Stranu 58 doma dokončíme. Doma si opakujte + a - po desítkách do sta, zítra nás čeká malá desetiminutovka. V Čj jsme procvičovali skupiny dě, tě, ně. Pracovalii jsme v učebnici na straně 57 a psali jsme v písankách. V čítankách jsme četli článek Rudí bratři na str. 99. Prosím i doma čtení procvičujte, dnes to moc nešlo. Při Tv jsme cvičili s rozloženou i složenou bednou. V Pč jsme vyráběli zasněženou krajinu s ptáčky kosáčky. Hezké dopoledne všem. B. Častulíková

Dne . nás čeká v rámci Halloweenu akce "Strašidelný zámek". Žáci budou procházet tajemné komnaty a plnit různorodé úkoly. Pokud chtějí, mohou přijít ve strašidelných kostýmech. Učit se nebudeme.

«Měkké a tvrdé souhlásky cvičení» - obrázky . Další obrázky «Měkké a tvrdé souhlásky cvičení».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?