Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

5nejúspěšnějších jógových videí na Youtube - Spojuje nás jóga

datum: 2017-05-12 05:34


I v této úrovni se vyskytují cviky, u nichž jsem opravdu nechtěla, aby mě někdo viděl: zejména u druhého kardio cvičení, kdy přeskakujete z místa na místo skoro jako Martina Sáblíková. Vzápětí jste zapření o ruce jako při kliku a poskakujete u toho nohama dopředu, dozadu i do stran.

Diastáza - kde a jak nahmatám rozestup břišních svalů

Ještě mam dotaz. Mám za sebou 65 dní a změny nijak nepozoruji. Jim zdravě omezuji se ve sladkém mám co dělat =D a furt nic. Zpevnila jsem se trochu nohy, zadek ale břicho nic. Já nijak problémy s nadváhou nemám snažím se zbavit podbřišku. Jinak sem hubená. Chtěla bych se zeptat kde je chyba? Děkuji moc.

Thomas Anders v Praze - recenze koncertu

Pavla napsala: 8777 Maru, jelikož s tebou cvičím rada a tvé tréninky se pro mě staly přímo posedlosti ☺Úžasné bylo i dnešní zjištění, když jsem stoupla  po dlouhé době na váhu, -5kg, cvičím s tebou 9 měsíce ☺ krásný výsledek, ze? 😆 Díky mooooc!!!

|Magazín o posilování, stravě a zdravém

Teď ale již k slíbeným videím. Youtube přináší užitečnou inspiraci jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Při hledání nejúspěšnějších videí jsem se řídila nejen počtem zhlédnutí , ale také přínosem pro vás. Samozřejmě, že takové video s nahou jógou bude sledovanější než ta, která vám předložím. Ale pro domácí cvičení by nemělo požadovaný přínos.

Trošku těžší sestava, kterou bych rozhodně nepokoušela, pokud nemáte s jógou žádné zkušenosti. Každopádně její název zní velmi lákavě snad pro každou ženu. Pro mnoho lidí může být představa hubnutí s jógou spíše směšná. Tak to ale není. Záleží na tom, jaký druh jógy si zvolíte. Instruktorka tohoto videa vás nenechá ani chvilku odpočinout a pěkně pomučí vaše svaly.

Začátek koncertu byl stanoven na 75 hodinu. Ještě v půl osmé byl však sál zaplněný maximálně z půlky, to se však nedalo říct o stavu, který zde panoval po 75 hodině. Velký sál Lucerny praskal ve švech, ale slovenský předskokan Martin Harich to neměl moc lehké. Zahrál známé hity, přesto diváky moc nerozehřál. Výběr předkapely nebyl dle mého moc šťastný a každý se těšil spíše na Thomasovu show.  Po odklizení části pódia se chvíli poté na projekci objevila úvodní znělka Thomasových koncertů a po chvíli i samotný Thomas Anders.

V pozici kliku, kdy se střídavě zvedají ruce s činkami a nohy, mi ale vypovídalo službu levé zápěstí, a to dost bolestivě. Proto jsem jej raději nepokoušela a nahradila tento cvik podle mě nejpodobnějším posilováním z předchozí úrovně. Snad by se Jillian nezlobila

Silvia napsala   8777 Veľká vďaka za RUTINU!!! Ty si pre mňa vzorom a jasným dôkazom, že človek nemusí tráviť hodiny v posilke na to, aby sa cítil dobre vo svojom tele. Prajem veľa spokojných rutiňákov! 8775

Asi mate pravdu jde hodne o trpelivost ja jen pri cteni zkusenosti jine divky meli zmeny uz po prvnim levelu ale asi toho moc nezpozoruju kdyz jde o minimum. Kazdopadne dekuji za rady a az dokoncim cviceni napisu jak sem dopadla. =)

Souhlasím, škoda, že Thomas zahrál jen dvě písně z alba Strong. Ale jinak bylo z třetí řady moc krásně vidět a koncert byl opravu super.

«Jillian michaels cvičení v češtině» - obrázky . Další obrázky «Jillian michaels cvičení v češtině».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?