Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Kulturistika, Posilování, Fitness, Powerlifting

datum: 2017-05-11 18:22

další video v pořadí «Cviky pre zeny vo fitku»


Naučíte se kompletní základy tantra jógy,  jak pracovat se svou vlastní energií, kudalini meditace, práce s čakrami. Práce s vnitřní ženou, rozvíjení a posílení ženství.

Dlouhá porno videa zdarma | Dlouha

S tantra-jógou získáte bohatý a naplňující sexuální život. Přispívá ke zlepšení tělesného i duševního zdraví, k odstranění gynekologických potíží a znovuobjevení radosti ze života. S pomocí Mohendžodáro může každá žena objevit sebe sama. Dopřejte si tento silný zážitek a přihlaste se do našich kurzů.

Sex a vztahy

O adeptkách tantry se tvrdí, že jsou věčně mladé. Čím to je?
Jednotlivé ásany na sebe navazují a  vytvářejí energetický celek , jehož zvládnutím se žena naučí rozvádět svou sexuální energii do celého těla a používat ji pro  rozvoj intuice a svého zdraví. Pomocí těchto ásan se uvolňuje do těla velké množství estrogenů (ženských pohlavních hormonů). Proto se toto cvičení stává tajemstvím věčného mládí adeptek tantry.
Ženám přináší cvičení Mohendžodáro  mnohostranný užitek  – na úrovni energetické, zdravotní (léčí například  neplodnost ,  kvasinky ,  myomy ), při milování a orgasmu. Jednotlivé ásany totiž odkrývají všechny aspekty ženy. Proniknutím skrze tyto aspekty nahlédne žena hluboko do svého nitra a  pochopí vnitřní zákonitosti  své duše.

MOHENDŽODÁRO - MUDr. Monika Sičová, Ing. Igor Samotný

Mohendžodáro –  tantra-jóga pro ženy - tajemné, zkrášlující a omlazující cvičení vycházející ze starodávné indické tradice. 

Korte trénink O Korteho tréninku bylo napsáno již mnoho článků, ovšem existuje mnoho mutací a prakticky ve dvou nezávislých článcích se

Každá skupina žen, která se v Meditačním centru Lažánky potká, je zcela jedinečná. Podívejte se na fotografie z kurzů Mohendžodáro.

Mystický příběh o bájném tantrickém cvičení Mohendžodáro a o současné tantrické józe pro ženy. Mystický příběh na podkladě skutečných událostí.

Volné chvíle i některé části programu se odehrávají v útulné čajovničce (obrázek vlevo nahoře), nebo také v teplé krbovně s velkým kachlovým krbem (obrázek vpravo dole).

Naše kurzy tantry jsou příjemné vícedenní setkání,  které mají dlouholetou tradici. Jsme lektoři školení v Indii a mnoha státech Evropy. Zakládáme si na kvalitě a důsledném vedení kurzů tantry a tantra jógy.

Program základních kurzů: 
Tantrická jóga pro ženy,  cvičení Mateřského okruhu, cvičení Mohendžodáro
Práce s čakrami,  čakrové léčení, tanec čaker, zvuky čaker, dýchání do čaker
Osho meditace, Kundalini, Dynamická, Nadabrahma, Chakra sounds, Chakra dance
Léčení ženského zdraví,  odstraňování problémů ženských orgánů
Kompletní a systematické pojednání o nácviku praktické tantra jógy
Naučíme se rozvádět a používat svou vlastní sexuální energii, abychom zlepšily své zdraví a prodloužily svůj život.

«Cviky pre zeny vo fitku» - obrázky . Další obrázky «Cviky pre zeny vo fitku».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?