Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Cvičení na vnitřní stranu stehen - 30ti denní výzva

datum: 2017-06-29 14:22

další video v pořadí «Cviky na vnější stehna»


Důležitou roli tu také hraje důslednost. Náhodné tréninky vám totiž moc nepomohou. Jedině důsledně prováděný a dobře naplánovaný trénink vám může být k užitku. Tělo s vámi z počátku bude spolupracovat jen velmi neochotně, ale vaše důslednost jej nakonec přemůže. Pečlivá snaha je vaší hnací silou, pokud si chcete vybudovat perfektní nohy. Přestože žijeme v uspěchané společnosti, kde každý chce vše hned, naše tělo se svých tukových zásob jen tak nevzdá. Ale k tomu, abyste si dokázaly vybudovat perfektní nohy, nemusíte být superman. Zcela postačí, když se budete důsledně věnovat tréninku. Důslednost je váš skvělý pomocník, na to nezapomínejte. Důslednost znamená, že trénink nohou se stane vaším novým zvykem.

Cviky na stehna, nohy

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serverů CZECH NEWS CENTER . jsou bez písemného souhlasu této společnosti zakázány.

Nejlepší cviky pro vnější a vnitřní stranu stehen

Vzpřímený postoj, rovná záda, jednou rukou se můžete opřít o stěnu. Jednu nohu pomalým a plynulým pohybem roznožujte do strany do úhlu 95°, setrvejte 8 sekundy a nohu zase plynule vraťte k druhé noze a nepokládete ji. Cvičení provádějte 75 x po 8 sériích na obě nohy.

PEVNÁ A ŠTÍHLÁ STEHNA ? TYTO CVIKY VÁM ZARUČENĚ POMOHOU!

Možná jste si ještě nevšimli, zejména máte-li pěkné nohy, že se vám vnitřní strana stehen při běhu natřásá. Zpevnit stehenní svaly je stejně těžké, jako zpevnit předloktí. O tuto část stehen musíte více dbát, protože zpevníte-li si stehna z vnějších stran, zdají se vnitřní strany povolenější a tlustší, než byly předtím. A právě na to vám pomohou cviky na vnitřní stranu stehen.

Postavení chodidel ovlivňuje zapojení svalů dolních končetin. Při vytočení špiček směrem vně, se při cvičení zapojuje spíše vnější část stehenních svalů a lýtek. Při vytočení špiček dovnitř, dochází k zapojení spíše vnitřní strany stehen a lýtek. Doporučujeme špičky držet v neutrální (rovné) poloze - nevytáčet.

Postavíte se do širokého stoje rozkročného, kolena směřují do stran. Stehna a holeně do pravého úhlu. Záda vzpřímená, podsadíte pánev a zatáhnete břicho. Sjíždíte směrem dolů co nejníž, až kam vás vaše svaly a flexibilita pustí. Pak zpět nahoru s výdechem. Kolena míří stále do stran. Cvičte 65 x po 8 sériích.

Zpravidla byste si při cvičení na dolní končetiny měli pohlídat, aby se koleno nevychylovalo do stran. Kolena by měla být ve svislé přímce nad kotníky. Také se vyvarujte úplnému propínání kolene či úplného pokrčení, riskujete tím poranění kloubu.

  6585p 775p 985p 865p 795p REKLAMA .  • VIDEO:  Trener-do-

Pokud chcete vaše cvičení něčím ozvláštnit, vezměte si větší míč. Stoupněte si vzpřímeně zády ke stěně. Míč si dejte za záda. Nohy stále držte na zemi, ale tělem klesejte tak, až pokrčené nohy budou vytvářet pravý úhel. Tuto pozici opakujte 8 krát a vždy se v ní snažte vydržet alespoň půl minuty.

Stehna spolu se zadečkem a bříškem patří k nejproblematičtějším partiím ženského těla. S těmito cviky na stehna ale s problémy zatočíte!

«Cviky na vnější stehna» - obrázky . Další obrázky «Cviky na vnější stehna».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?