Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Fyzioterapie - 10 cviků Ludmily Mojžíšové :: Věra Matoušková

datum: 2017-06-11 07:10


kurz byl skvělý jako vždycky! I po měsíci se cítím stále nádherně, jsem vyrovnanější, uvolněná, všechno mě baví, no prostě je mi krásně. Záměr se mi splnil do puntíku. Z kurzu jsem získala dva dary, pro mě zcela zásadní - " tvořím" a "vidím ostře do dálky". Každý den cvičím Norbekova. Jedu dál podle tabulky, beru na vědomí rady, které jsem dostala a těším se na další kurz. Moc mě to s Vámi baví.

Cvičí - kurzy Pilates

Kurz super, spoustu věcí se mi podařilo vyčistit. Zjišťuji zlepšení všude okolo mě, ale doma ne..Takže jsem na cestě a jsem tomu ráda.

Blokády žeber | FYZIOTERAPIE LEVITAS

od prvního RUŠ kurzu jsem si říkala, že by nebylo špatné udělat si Ale neměla jsem k tomu důvod. Spíš jen ten můj drive, že ráda dotáhnu věci do konce. Když jsem tento nárok opustila, potřeba být zmizela. A mně se ulevilo.

Hana Volejníková a metoda Ludmily Mojžíšové, Kurzy a

Tato metoda mě zaujala a většinou jsem posílala lidi k ní, sama jsem jim víc pomoc nedokázala. Dokonce jsem je tam i dovezla :D Vím, že je  účinná a pomáhá, opravdu funguje! Nyní mám za sebou R6, R7 a přeji si pokračovat dál. RUŠka mě baví, je dobrodružná, láskyplná, všeobjímající, uzdravující. Děkuji Vám za ni. Je to sranda, jak krásně čistí bloky a posunuje čas. příjde mi jako mega rychlý teleport :)  

Je fajn, že se dokážeme najednou upozornit na věci a na ta naše programová zlobítka a najít a vyčistit a i když vím, že už vše klidně zvládnu sama, ejhle bonus, nemusím to zvládat sama, jsme dva a oba ideální.

- svou současnou medicínskou praxi vykonává v ambulantní praxi ve Zdravotnickém zařízení NEREST ., kde působí v rehabilitační ambulanci v Místku.

Pohyb je důležitý pro všechny osoby s roztroušenou sklerózou, a to nezávisle na stupni postižení. Jeho nedostatek s sebou totiž nese riziko různých komplikací, jako je omezená.

Mnoho let jsem žil v závislosti na hazardu a můj život byl plný utrpení, sebeobviňování, výčitek a zklamání druhých. Několikrát jsem nebyl daleko od smrti, kdy jsem si přál, abych už nežil. S RUŠkou přišel do mého života nový život, naděje a radost.

Bolesti zad patří mezi běžné zdravotní obtíže dnešní doby. Na vině je často sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu, špatné držení těla, důležitou roli však může hrát také stres či.

Ahojte RUŠáčci, moc na Vás všechny vzpomínám a jsem ráda, že jsem s vámi mohla chvíli pobýt. Můžu Vám s klidným svědomím napsat, že se mi žije opravdu lépe. Jsem vyrovnanější, klidnější a HLAVNĚ, vím jak na to!!! Když se mi podaří narazit na něco negativního, hned si to vyčistím – rozpitvám a je mi lépe. Je strašně fajn, že se člověk naučí se nad sebou zamyslet. Myslím, že je to hrozně důležité. Pokračuji v čištění "žiju krásný a šťastný život"!!! Myslím na Vás a mám Vás moc ráda.

«Cviky mojžíšová» - obrázky . Další obrázky «Cviky mojžíšová».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?