Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Úvodní stránka - Help for English - Angličtina na

datum: 2017-05-13 11:58

další video v pořadí «Cvičení angličtina online»


Interactive stories for teaching kids English. Quizzes for teaching English. Elementary English grammar for kids. Games for kids pre school. Family activities. This activity can make your children learn English. Even pre school children are able to use it, because our activities have been made to bring English to little children, to make English fun activities for kids.
Our new project: - Nanotechnology ( ctalog of Nanotechnology companies and products , Nanotechnology Exhibitions and Events and Nanotechnology Magazine ).

Homepage | Angličtina pro děti anglictina

Vytiskněte si nebo stáhněte pracovní listy z angličtiny pro děti. Naučte se čísla, každé číslo spojte s příslušnými obrázky a naučte se nová slovíčka.

Angličtina | E-academy | angličtina online zdarma

Dostávate poslední vydání časopisu Gate v tomto roce. Doufáme, že vám byl Gate po celý školní rok zábavným a zajímavým společníkem, ať už v hodinách angličtiny nebo při čtení doma.

Angličtina pro děti | Jazyky

Nemáte ještě vytvořený účet? S jedním bezplatným účtem budete mít přístup ke kompletnímu obsahu stránek bridge-. S registrací potřebuji pomoci.

7. Vyjadřuje v činnost, která se odehrává v právě probíhajícím období a pouze po přechodnou dobu. Děj přitom nemusí probíhat právě v okamžiku, ve kterém to říkáme.

Interactive story about a Giraffe - English only.

Angličtina pro nejmenší. Nejlepší kamarádka naší myšky je žirafa.

Vážení učitelé, děkujeme, že jste se zúčastnili našich akcí. Prosím vás o zpětnou vazbu abychom je mohli pro vás dělat stále lepší a lepší.

Vítězové soutěže o nejlepší filmovou upoutávku byli vyhlášení v květnovo-červnovém dvojčísle časopisu Gate. Zde se můžete podívat na díla úspěšných a talentovaných filmařů. Děkujeme všem za účast v naší soutěži.

Interactive story about clouds in the sky - English only

Také se někdy bavíš pozorováním a počítáním mráčků na obloze jako Teo?

Celý školní rok jste statečně a odhodlaně pomáhali královně a ostatním bytostem žijícím v Zemi úžasu, když se dostali do nesnází. Věříme, že jste při plnění vzrušujících misí zažili mnohá dobrodružství, získali nové odbornosti a zlepšili svoji angličti

«Cvičení angličtina online» - obrázky . Další obrázky «Cvičení angličtina online».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?