Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Kondiční cvičení pro seniory — Kurzy online zdarma

datum: 2017-07-08 14:22


Kupte si krásný dárek pro sebe, přátele, rodiče či prarodiče v Elpidě! Trička, ručně pletené ponožky od babičky, nebo poukázky na kurzy a programy Centra Elpida.

Aktivizační programy pro seniory se zaměřením na kondiční

Všechny tyto aspekty jsou důležité pro osoby všech věkových kategorií. Ve vyšším věku dochází k rychlejšímu úbytku svalové hmoty, k celkovému zpomalení metabolismu a bolesti kloubů a zad jsou častejší. O to víc je pravidelná pohybová aktiva důležitá. Jaký pohyb však zvolit, aby byl bez bolesti?

KULTURNĚ AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY Sociální služby

Pokud vás cvičení na první lekci zaujme, můžete si zakoupit permanentku na 65 lekcí skupinového cvičení za zvýhodněnou cenu pro seniory a začít cvičit pravidelně.

Kondicní cvicení pro seniory - Redpoint Clinic CZ

Kurz organizuje Dobřichovický Domek za podpory MěÚ Dobřichovice. Kondiční cvičení je určeno pro aktivní seniory, kteří chtějí i nadále zůstat fit! Nikdy nejste příliš staří na to, abyste se díky cílenému a přiměřenému pohybu nemohli cítit lépe! V rámci kurzu si senioři posílí pánevní dno, zlepší koordinaci a stabilitu, naučí se cviky pro zpomalení osteoporózy, proti bolavým zádům a základy cévní gymnastiky. Cvičení bude probíhat na podložkách na zemi a se židlemi.

Komplexní cvičení zaměřené na rovnoměrné formování a zpevnění celé postavy. Bodyforming se zaměřuje na posílení ochablých a protažení zkrácených svalů.

Společenský čtvrtletník, nejčtenější časopis pro seniory v České republice. Rozhovory, reportáže, témata, informace o zdraví a vzdělávaní. Časopis vychází od roku 7557

Pěvecký sbor Elpida tvoří pětadvacet dam ve věku od šedesáti do osmdesáti let a sbormistryně, operní pěvkyně Zuzana Seibertová.

Do našich lekcí cvičení pro seniory jsou zařazeny také různé cvičební pomůcky pro provádění rehabilitačních cviků (gymnastické míče, overbally, protahovací pásky, posilovací gumičky).

TRX® se skládá ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky zakončenými madly pro ruce či nohy. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce (zpravidla na zemi) a druhá je zavěšena na TRX®.

Nyní je tu s jedinečným kurzem Kondiční cvičení pro seniory, protože je všeobecně známo, jak je pohyb pro člověka důležitý, neméně pak pro lidi v pokročilejším věku. Pohyb je stejně tak důležité pro seniory , jako pro mladší, zůstat v pohybu, v dobré fyzické kondici. Nyní můžete v pohodlí Vašeho domova pracovat na svém pevném zdraví a dobré kondici.

«Kondiční cvičení pro seniory» - obrázky . Další obrázky «Kondiční cvičení pro seniory».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?