Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Jak provádět Kegelovy cviky – wikiHow

datum: 2017-05-13 22:22

další video v pořadí «Kegelových cviků»


  Započněte Kegel těsně předtím, než dosáhnete „bodu, z kterého není návratu“ – tedy bodu, kdy se semeno začne pohybovat Vaším penisem a ejakulace je nevyhnutelná.

Stop pomočování: Kegelovy cviky vás vrátí do formy

Ženy z Indie, Afriky a dálného východu si po celé generace předávají sladká tajemství intenzivních  orgasmů , které umějí vyvolat silnými sexuálními svaly. Západní svět až v roce 6998 díky americkému gynekologovi Arnoldu Kegelovi zjistil, že svaly pánevního dna u žen je možné cíleně trénovat a posilovat. Tím  zlepšit sexuální prožívání  a zvýšit své vnímání orgasmu. Také pomohou snadněji dosáhnout jak klasického, tak i mnohočetného orgasmu. Jsou také pomocí při problémech s močovou inkontinencí.

Kegelovy cviky krok za krokem | Zvětšení

Kegelovy cviky zvyšují kontrolu nad ejakulací , což vede k  vylepšení sexuální výdrže a také umožňuje dosažení několikanásobných orgasmů.

Kegelovy cviky pro muže na zlepšení erekce - Podrobný návod

  Při praktikování sexu je u muže důležitá erekce a schopnost ejakulovat. Pro ženu je podstatné smršťování a následné uvolňování vaginálního svalstva a schopnost lubrikace (zvlhčení sliznice). Na prožívání vzájemného sexu se podílí i schopnost muže oddálit ejakulaci a umění ženy obepnout a sevřít mužův penis. To vše může ovlivnit posilování příslušných svalů podle cviků A. Kegela. Pevné a pružné svalstvo výrazně umocňuje u mužů i u žen vyvrcholení , tedy orgasmus. 

Chcete-li se dozvědět ještě více informací, prostudujte si následující video s praktickými ukázkami cviků na posílení pánevního dna.

- váš penis se skutečně nezvětší o 65 centimetrů, ani v případě podstoupení chirurgického zvětšení penisu. Pokud Vám to někdo tvrdí, zaručeně klame. Můžete očekávat zvětšení penisu 5,6 až 7 cm do délky a 6 cm do šířky.

Spodní prá dlo

Stří bro Swarovski

Kosmetika

Stylové oblečení

Kožené kabelky a aktovky

Dá rky

Lampiony &scaron těstí

Biopotraviny

Cvičit je třeba třikrát denně a to ráno, v poledne i večer. Úvodem to nepřehánějte se sériemi a počtem opakování, ale dbejte na to, aby bylo cvičení pravidelné a abyste postupně zvyšovali počet opakování. Návod na ideální program na první dny a cvičení vám prozradím o pár řádků níže.

Speciální cvičební systém má na svědomí americký gynekolog  Arnold Kegel. Původně se specializoval na chirurgické vyjímání štítné žlázy. Postupně ho však zaujala problematika pomočování (odborně močové inkontinence) u žen. Na základě zkušeností vyvinul sérii cvičení, která dokážou tento problém odstranit. Navíc se jedná o jedinou ryze přírodní a neinvazivní terapii.

Pokud se svým penisem cvičíte s cílem zlepšení Vašeho sexuálního života, rozhodně byste neměli Kegelovy cviky vynechávat. Kromě tvrdší a déletrvající erekce Vám totiž Kegelovy cviky, stejně jako mnoha dalším mužům, přinesou řadu dalších sexuálních výhod.

«Kegelových cviků» - obrázky . Další obrázky «Kegelových cviků».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?