Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

FITKRISS: * Jillian Michaels

datum: 2017-06-29 21:34

další video v pořadí «Jillian michaels cvičení na břicho»


Zdravím, rozhodla jsem se se sebou něco dělat a začínám cvičit Jill, jenom jsem se chtěla zeptat kolika kilové činky používá nebo používáš při cvičení ty? 6kg? 7kg?
Děkuji za odpověď!

30 Day Shred - Jillian Michaels

A na závěr (abyste nebyli unavení z toho cvičení v uzavřených prostorách) pro vás mám naše odpočinkové (haha) video ze cvičení venku po celé krásné Praze! 😉

Marri fit : S kým cvičím - Jillian Michaels

Díky cvičení můžete očekávat zlepšení aerobní i anaerobní kondice, posílení svalů, zrychlení metabolismu, spalování tuků a zeštíhlení i zformování postavy.

USedmikrásky: Jillian Michaels 30 day shred - mé začátky

85 Day Shred je zaměřené především na ženy, ale to rozhodně neznamená, že nepomáhá také mužům, kteří nejsou spokojeni se svou postavou. A jak tedy na to? Stačí si pustit video, které najdete na Youtube (nebo si pořídit Jillian Michaels DVD) a začít cvičit každý den podle instrukcí. Videa jsou samozřejmě anglicky, ale nebojte se, že by to byla nepřekonatelná bariéra. Docela klidně si vystačíte s obrazem bez zvuku.

Program, který se jmenuje 85 Day Shred , se cvičí 85 dní. Nejlépe každý den cvičíte 85 minut podle přesně daného programu. Program si můžete koupit na DVD nebo shlédněte video na youtube. Tento program má 8 levely. Každý level se cvičí 65 dní. Důležité je cvičit přesně, poctivě a důsledně. Jen tak se toto cvičení projeví na vaší postavě již za týden. Na videu Jillian cvičí společně ještě se dvěma fitnesskama, které se jmenují Anita a Natalie. Anita cvičí lehčí verzi, zato Natalie těžší verzi. Záleží jen na vás, podle které z nich budete chtít cvičit.


Chcete jednou pro vždy zhubnout bez hladovění, jo-jo efektu a zbytečné dřiny ve fitku? Máme pro vás řešení. Unikátní metoda hubnutí, která funguje!

Nedrželi hladovky
Netrápili se zbytečně ve fitness
Neutráceli peníze za předražené prášky

85 Day Shred, tak zní oficiální název tréninkové metody losangeleské rodačky, kterou mohou i někteří našinci znát z pořadů jako je The Doctors , Losing it with Jillian a nebo The Biggest Looser. Ve své zemi je Jillian uznávanou autoritou v oblasti fitness, hubnutí, výživy a nyní přichází s tréninkovým programem, jehož popularita roste úžasným tempem.

Žádné cvičení nemůže být skutečně úspěšné bez vhodného stravování, a tak naše trenérka nabízí samozřejmě také doporučení pro vhodný jídelníček.

Cvičení podle Jillian Michaels se stává stále populárnějším, protože kdo se oddá pravidelnému cvičení a pravidelné stravě, bude brzy pozorovat výsledky na svém těle. Jestliže vás zajímají konkrétní výsledky, najděte si na internetu některé blogy či příspěvky, nebo se podívejte u nás na webu na  fotografie před a po !

«Jillian michaels cvičení na břicho» - obrázky . Další obrázky «Jillian michaels cvičení na břicho».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?