Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Cviky na posílení rukou > Cvičení doma > Buď

datum: 2017-07-01 09:34

další video v pořadí «Cviky na posílení rukou»


Stoj, neprohýbáme bedra, záda držíme vzpřímeně, hlava v prodloužení páteře. Ruce natáhneme a s výdechem předpažíme. S nádechem se vracíme do výchozí pozice. Opakujeme po 8-5sériích a 8-65opakováních.

Nezapomínejte posilovat ruce: Ochablinky nikoho nezaujmou

Cvičte v pozicích pěkně jak je na obrázcích. Zkuste zopakovat alespoň 65 x, odpočinout si, nabrat síly, a zopakovat další sérii. Pokud chcete brzy vidět výsledky vyrýsovaných svalů na rukou, cvičtě ve 8 sériích, ideálně alespoň 8 x týdně.

Cviky na posilování rukou - jako posilovat ruce - VIDEO

K druhému cviku, který bychom vám rádi představili, budete opět potřebovat lavici a jednoručku nahraďte nakládací činkou. Lehněte si na lavici, činku uchopte nadhmatem, protože jen tak budete posilovat požadovanou svalovou partii. S nádechem začněte pomalu ohýbat ruku v lokti a činku se snažte přiblížit k hrudníku. S výdechem pak činku opět zdvihejte a lokty narovnejte tak, abyste se dostali do původní pozice.

Cviky na břicho – Hubnutí a posilování břicha

Na nohy je při cvičení nutno brát ohled, že jsou zkrátka mnohem silnější než ruce. Uděláte tudíž mnohem více opakování, než např. kliků, pokud je již dlouho netrénujete. Zvolíme si zlatý střed – 75 opakování u každého cviku.

Lýtka. Pozice jako při dřepu. Stojíme však rovně a pracujeme s kotníky tak, abychom posilovali co nejlépe lýtka – zvedáme paty po co největší rozsah. Přidáváme závaží pro větší efektivitu.

Efektivní posílení rukou v pěti minutách.
6 minute x 5 arm sculpting moves. Your best 5 min arm slimming workout. Can you keep up with the timer? YES YOU CAN! The fastest most effective arm toning working ever!

Cassey Ho is a certified Pilates and fitness instructor, named Greatist's Top 75 Health & Fitness Influencers in the World alongside Michelle Obama. She is the winner of the "Social Fitness" Shorty Award and FITNESS Magazine named her their "Best Healthy Living Blogger". She's been featured on Dr. Oz, EXTRA TV, The Steve Harvey Show, COSMPOLITAN Magazine, SHAPE Magazine, Ladies Home Journal, SELF Magazine, NY Times, LA Times, and many more.

Stoj, neprohýbáme bedra, záda držíme vzpřímeně, hlava v prodloužení páteře. Ruce mírně pokrčíme v loktech a s výdechem upažíme. S nádechem se vracíme do výchozí pozice. Opakujeme po 8-5sériích a 8-65opakováních.

Položíme se na břicho, nohy mírně od sebe a ruce spojíme pod čelem. Stáhneme hýžďové svaly a zároveň ruce s hlavou odlepíme od země do výšky asi 75-85 centimetrů. V této poloze provedeme pomalu úklon doprava, poté doleva, ve středové poloze pomalu ruce opět položíme na podložku.

Sedneme si na měkčí podložku a mírně pokrčíme kolena. Dbáme na to, abychom se neprohýbali v zádech a hlavu drželi vzpřímeně. Ruce v loktech pokrčíme. Nohy držíme conejvíce u sebe. V dlaních držte posilovací gumu, kterou jste si zachytili na chodidla. S výdechem stáhneme ruce dozadu včetně ramen. V této cvičební pozici chvíli vydržíme a suvolňováním se nadechneme.

Ve stoje opřeme záda o míč ve výši beder. Nohy jsou mírně rozkročené a pánev podsazená. Hlava je vytažena temenem vzhůru, ramena rozložena do stran. S nádechem jdeme do dřepu, aby kolena byla v pravém úhlu a nepřesahovala přes špičky nohou. S výdechem se vrátíme do výchozí pozice.

«Cviky na posílení rukou» - obrázky . Další obrázky «Cviky na posílení rukou».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?