Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Posilování s činkami i bez činek doma! Osobní Rozvoj a

datum: 2017-05-12 22:22

další video v pořadí «Cviky na chudnutie brucha»


Fáze8 : Ruce opět zapřete o dlaně – ale pro zapření použijte např. židli, postel nebo gymnastický balon. Intervaly cvičení stále stejné.

Jak cvičit cviky na ploché břicho doma

Je těžké si představit nádhernou dívku, bez pevného pozadí. Tato partie dělá ženskou postavu neuvěřitelně sexy. Ale jestli k Vám matka příroda nebyla v tomto ohledu štědrá, stojí to hodně práce.

Cviky na břicho. - VIDEO Jak se to dělá.cz

Není třeba chodit do posilovny, můžete cvičit doma. Vše, co potřebujete – je neochvějná touha stávat se den ode dne lepší. Pojďme začít!

Jak zhubnout / Ako schudnut (sacharidy hubnutí cviky na

Protože pomocí cviků na břicho rozhodně nespalujete tuk na břiše. A aby Vaše přitažlivé svaly byly vidět a měl(a) jste přitažlivé břicho – musíte se také zbavit tuku na břiše.

Jak cvičit: Postavte se s nohama na šířku ramen. Pak udělejte výpad tak nízko, jak dokážete. Vraťte se do výchozí polohy. Pokuste se balancovat na jedné noze mezi opakováními cviku.

Jak cvičit: Klečte na všech čtyřech, zvedněte jednu nohu, ohnutou v koleni vzhůru. Ujistěte se, že je koleno ohnuté pod úhlem 95 stupňů. Pro zvýšení obtížnosti můžete umístit pod koleno činku.

Cvičení na hubnutí břicha – takzvaný PLANK. Toto cvičení zapojuje i další svalové partie, nejen břicho. Spalujete tak kalorie ještě rychleji , než u ostatních cviků na hubnutí břicha.

Jak cvičit: Postavte se s nohama na šířku ramen. Snižte se do sedu. Potom, ve stejné pozici chvíli vydržte a vraťte se do původní pozice. Toto je jedno opakování.

Ahoj prosím vás poradte mi : zadek mám na mě akorat ale na břiše mám kůži navíc a pekne mě to štve už dva měsíce hledám na internetu jak se toho mám zbavit prosím doufám že mi pomůžete se toho zbavit.
Díky-Lucka Tanková

Jak cvičit: Postavte se s nohama na šířku ramen. Gumu si dejte pod nohy, překřižte vpředu, jak je na fotce, rukama držte konce. Vytáhněte nohu co nejdále do strany a udělejte hluboký dřep. Vraťte nohu k tělu.

«Cviky na chudnutie brucha» - obrázky . Další obrázky «Cviky na chudnutie brucha».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?