Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

SM SYSTÉM - CVIKY

datum: 2017-06-25 23:58

další video v pořadí «Cvičení sm systém»


Podložky na cvičení jsou našim zákazníkům k dispozici, stejně jako gumová lana a další potřebné pomůcky k nácviku správného držení těla.

SM-systém | Rodinný masér Rostislav Němec

Přejeme Vá m klidné pro. více

 • Dne 76.- pořá dá me kurz 7A- vý hřez meziobratlové ho disku.. více
 • Dejte o nás vědět Sdílet Tweet
  Navštivte naši skupinu a přidejte se
  Kurz pod vedením lektora Cena Kč Jedná se celkem o 65 lekcí cvičení v malé skupině maximálně 8 lidí. Kurzy nabízíme začátečnické i pro pokročilé. Pokud se jedná o Váš první kurz, je třeba si zakoupit také elastickou cvičební gumu, kterou na místě prodáváme

  SM systém cvičení - Praha 10, sm sytem

  SM systém se v praxi využívá pro léčbu, prevenci, regeneraci a jako kondiční trénink pro sportovce. Je to komplexní systém jak pečovat o pohybový aparát, zlepšit funkci vnitřních orgánů, celkově zpevnit tělo a cítit se lépe.

  SM Systém - Zdravé cvičení

  Mnoho  seniorů  má problémy s  artrózou  v kyčelním a kolenním kloubu a obecně mají problémy s  bezbolestnou chůzí. SM systém díky vyrovnání osy těla a správnému aktivování spirál, umožní zastavení a dokonce i  zlepšení problému a artrózou. Zároveň umožní prodloužit dobu bezbolestné chůze a to v jakémkoli věku do 655 let.

  Semináře: Magda Mužíková a Jarka Rinchenbachová
  Pravidelná cvičení: Magda Mužíková
  Individuální konzultace: Jarka Rinchenbachová a Magda Mužíková

  Cvičení SM systém  se skládá ze sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Díky špatným návykům (sedavé zaměstnání, práce na notebooku) máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány.

  Mezinárodně akreditovaný lektor metody SM Systém, který pořádá kurzy základní a pokročilé pro doktory, maséry, trenéry, pacienty. Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

  Cvičení  metody SM-systém MUDr. Richarda Smíška je jedinečné díky tomu, že vychází ze znalosti 8 větví svalových zřetězení. LD, SA a PM, která začínají u ramen a krční páteře, spirálově se vinou kolem celého trupu, přecházejí na dolní končetiny a končí u palců nohou.

  Vzhledem k tomu, že se na lekce hlásili lidé a pak lekci zrušili těsně před cvičením nebo bez omluvy nepřišli, zavádíme nový systém placení.

  Cvičení SM Systém je jedinečné díky tomu, že vychází ze znalosti 8 větví svalových zřetězení, která začínají u ramen a krční páteře, spirálově se vinou kolem celého trupu, přecházejí na dolní končetiny a končí u palců nohou.

  «Cvičení sm systém» - obrázky . Další obrázky «Cvičení sm systém».

  Dále by Vás mohlo zajímat

  Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?