Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Cvičení s Jillian Michaels: Nejlepší videa z Youtube

datum: 2017-07-07 02:22

další video v pořadí «Cvičení s jillian michaels»


Ahojky… Holky, mám za sebou třetí den - nenávidím „two minutes of cardio“… Jsem od přírody líný člověk, ale potřebuji poradit… Do práce jezdím o půl sedmé, domů se vracím v šest-sedm večer… Kdy je nejlepší cvičit??? Teď přes víkend v klidu, dneska jsem si to dala před práci, ale pak jsem zase nevěděla, kdy snídat… Kdy cvičíte vy??? 

FITKRISS: * Tři pravidla stravování Jillian Michaels

Program sestává ze dvou typů tréninků: Workouts – což je trénink zaměřený na posilování a Cardio – což jsou cvičení pro zvýšení kondice. Všechny tréninky jsou rozřazeny do jakýchsi tří fází, které jsou stupňované podle obtížnosti. První je určena pro úplné začátečníky, a pokud vám přijde příliš snadná, není problém začít hned od začátku cvičit podle druhé fáze, nebo dokonce třetí.

Cvičení s Jillian Michaels a foto výsledky

A 8 týdny jsi cvičila jen jedničku 85 Days nebo jsi zkusila všechny? Z jedničky bys neměla přecházet, dokud nebudeš zvládat s přehledem. Navíc je potřeba překonat sebe sama. Cvičení ze začátku hodně bolí, ale regenerace se dá podpořit správným protažením i stravou.
Já osobně jsem začla s Jillian a Six weeks six pack, kdy jsme první dva týdny totálně umírala. Pak se to zlomilo a od té doby všechny její cvičení jsou v pohodě.

Cvičíme s Jillian Michaels – 1. část | Vše o fitness

S Jillian právě cvičím 85 day shred, a včera jsem bohužel musela vynechat. Budu se snažit poctivě dokončit, a od září, kdy budu stoprocentně kvůli škole doma pořád, začnu s body revolution. Ze cvičení se stal můj koníček, a tohle vypadá velmi lákavě, a tvé výsledky, které jsou mimochodem naprosto perfektní, mě přesvědčily úplně skvělý článek! :)

Pokud vás zajímají další cvičící videa , mrkněte na 67 nejlepších Youtube videí vůbec najdete tam ty úplně nejlepší na světě, podle kterých rozhodně stojí za to cvičit!

Cvičím s Jill už od dubna 7568 a nezaznamenala jsem žádné výsledky. Moc mě to mrzí, když vidím, jak jsou všichni nadšení

Opět 7 týdny se cvičí to samé a pak na ty další dva se změní strength, jakoby o level výše. K cvičení je někdy nutné mít i nářadí, jako např. cvičící guma, činky (používám flašky s pískem, vodou).

Naprosto úžasný výsledek,FAKT SMEKÁM. A to jsi opravdu jen cvicila doma podle Jill nebo chodíš o do fitka na stroje? Opravdu je to až neuvěřitelné :-)

Jillian také napsala několik knih o hubnutí a cvičení, kterou jsou velmi oblíbené. Každá kniha je něčím výjimečná, o čemž se sami můžete přesvědčit, protože jsou již vydané v češtině. Knihu koupíte zde a kuchařku zde za super cenu.

Po druhé fázi a myslím, že i poté první musíte vidět výsledky. Zvětší se vám svalová hmota a měli by jste také ubrat na tuku. Nikdy to ale nevzdávejte. Řekněte si. že vždy těm, co se vám posmívali se pak vysmějete vy.

«Cvičení s jillian michaels» - obrázky . Další obrázky «Cvičení s jillian michaels».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?