Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Cvičení pro těhotné Praha - cviceni-pro

datum: 2017-06-24 11:58

další video v pořadí «Cvičení pro těhotné české budějovice»


6. Provozovatel si vyhrazuje právo požádat Návštevníka o uveřejnění některých osobních údajů za účelem dalšího zpracování (např. marketingové kampaně, organizace aktivit v rámci loajality programu).

Cvičení pro těhotné - masaze

Adresa: třída Karla IV. 985, Hradec Králové 555 57
Aktivity: břišní tance , cvičení pro děti , cvičení pro těhotné , pilates , Port De Bras , zumba

Kurzy pro děti a těhotné | - České Budějovice

Adresa: Vídeňská 75, 779 55 Olomouc
Aktivity: bojová umění , cvičení , cvičení pro děti , cvičení pro těhotné , jóga , masáže , salsa , samba , tai-chi , tance , zábava

Cvičení pro těhotné

Adresa: Vítkova 65, Praha 8 - Karlín
Aktivity: cvičení , cvičení pro děti , cvičení pro těhotné , masáže , zábava

Adresa: Tupolevova 676 Praha 9 69955
Aktivity: cvičení , cvičení pro těhotné , fitness centrum , golf , hubnutí , masáže , ostatní sporty , raketové sporty , squash , zábava , zdravotní cvičení

Adresa: Odboje, Ostrava-Centrum (u Městské nemocnice Ostrava)
Aktivity: bojová umění , cvičení pro těhotné , tai-chi

Provozovatelem webových stránek (dále jen "Portál") je společnost PPJ net ., se sídlem Josefská 65, 657 55 Brno, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném rejstříkovým soudem v Brně, oddíl C, vložka 79958 a F7G czech, ., se sídlem Horní Rožínka 7, 597 56 Dolní Rožínka, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném rejstříkovým soudem v Brně, oddíl C, vložka 67565 (dále jen "Provozovatel"). Provozovatel vydává tyto:

Adresa: Pražská 67, České Budějovice
Aktivity: cvičení , cvičení pro děti , cvičení pro těhotné , flamenco , pilates , společenské tance , street dance , tance , zumba

Budoucí rodiče mohou dále navštívit porodní sál, seznámit se tak s jeho prostředím a získat další informace. Prohlídka probíhá každé úterý. V případě zájmu se můžete objednat na tel: 887 879 578.

Videopořad obsahuje kompletní sestavu cvičení po porodu pod vedením zkušených porodnických asistentek. Jedná se o dvě cvičební jednotky. První zahrnuje cvičení žen 67 –79 hodin po porodu vleže a na lůžku. Druhá jednotka je vhodná pro ženy v šestinedělí až do 9. měsíce po porodu.

«Cvičení pro těhotné české budějovice» - obrázky . Další obrázky «Cvičení pro těhotné české budějovice».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?