Cviky které vám zaručí skvělé výsledky

 

Cviceni-kladno

datum: 2017-06-16 02:22

další video v pořadí «Cvičení kladno»


Contours Kladno, fitness centrum pro ženy ve 85-ti minutách, kruhový trénink, 8 posilovacích strojů a 65 stanovišť pro aerobní cvičení. Přijít můžete kdykoli a cvičit jak dlouho chcete. Po celou dobu je Vám k dispozici profesionální trenérka. Tréninkové plány i jídelníček v ceně. Možnost využít VacuTherm a Lymfodrenáž. Udělejte krok ke svému zdraví a přidejte se k nám i Vy !!!

Fitness, cvičení a posilovny v Kladně

“Koncept cvičení v Contours považuji pro ženy za velmi účinný”, napsal na cvičení Contours uznávaný výživový poradce s více než dvaceti odbornými publikacemi.

Cvičení pro ŽENY

Nově jsme pro Vás otevřeli lekce "Kruháč" - kruhový trénink - vysokointenzivní intvervalové cvičení, při kterém se na 5 - 8 stanovištích procvičí celé tělo.

.centrum Kladno - aerobní cvičení s vysokým

Nová lekce v rozvrhu TRX for Yoga od pondělí 67. 6. 7567 od 68:55 hodin. Jedná se o pomalé cvičení, které rozvíjí sílu, mobilitu a flexibilitu a pomůže Vám se cítit lépe v jednotlivých pozicích při cvičení samotné Yogy. Klasickou Yogou to ale není. Při některých pozicích vám bude TRX závěsný systém nápomocen a při jiných naopak zvýšíte level yogových pozic.

Dana Levá 85let, Vinařice : Do Fit Box Kladno jsem začala chodit před necelými dvěma roky. Absolvovala jsem několik soukromek s Dančou, ze kterých jsem byla nadšená a samotnou mne překvapilo, že mě skutečně baví se hýbat. Danča je skvělá a nekompromisní trenérka. Současně se soukromkami jsem začala chodit i na hodiny Aranky a zjistila jsem, že sport může být a je zábavný :) Děkuji, že jste mne naučili pozitivnímu přístupu ke sportu :)

Je možné chodit někam cvičit, aniž by záleželo na vašem věku, váze či zkušenostech? A navíc jen v dámském kolektivu? Pokud právě toto potřebujete, tak už to není problém – navštivte nejbližší pobočku fitness centra Contours!

Aťka Fialková 57let, Kladno: Aby nedocházelo k omylu, že je to jen pro mladé, hubené a zdatné mi přez 55 a cca před třemi lety jsem se dobelhala o dvou holích, nejen s bolestmi zad, ale i duše. Díky Danče, tomu jaký je to člověk, mám dneska nejen o 65 kilo méně, ale běhám jak Zátopek :-). Navíc díky pozitivní energii, která tu přìmo tryská se na hodiny těším, protože vìm, že mi pak bude až neskutečně dobře. Děkuji vám, že jste ♡

Monika Motejzíková 88let Kladno : K Danče chodím převážně na Body Ball a moc mě to baví. Je úžasné, jak můžete posílit celé tělo „jen“ pomocí gymnastického míče. Navíc je nás na hodině jen 65, takže se nám může Danča plně věnovat. Baví mě i to, že nám „trenérka“ do již známých cviků často přidá nějaký nový další i z jiných sportovních odvětví. Nejen, že si dobře zacvičíme, ale též se zasmějeme a vždycky odcházím s dobrou náladou. U Danči jsem byla i na „soukromkách“ - mohu jen doporučit. Danča Vám přesně řekne, který sval cvičíte a proč a jak nejefektivněji procvičit celé tělo, zbavit se bolesti a dát svalům ten správný tvar. Takže, kdo se chcete cítit FIT, jste na správné adrese!!! Rozhodně doporučuji. :o)

Předpokladem úspěchu je dostatečná motivace. To rozhodně není jen prázdná fráze! Také platí, že to, co funguje v jednom případě, nebude mít .

Silvie Papicová, Kladno: Dlouho jsem hledala cvičení, které by mi vyhovovalo a našla jsem ho až tady ve Fitboxu Kladno. Díky Danči a Lukašovi a jejich přístupu k lidem se sem stále ráda vracím. Člověk si tu dá pořádně do těla ale odchází s úsměvem:) Díky celému kolektivu!!

«Cvičení kladno» - obrázky . Další obrázky «Cvičení kladno».

Dále by Vás mohlo zajímat

Jak je to s věkem a váhou při běhání na běhacím pásu? Je vhodné cvičení na běhacím pásu s nadváhou? Je vhodné cvičení na běhacím pásu v pozdním věku? Jaká je současná nabídka běhacích pásů? Jak poznat kvalitní pás na běhání? Jaký je vliv výpadku elektřiny na běhací pás, když na pásu zrovna cvičíte? Je dobré se najíst před běháním na páse?